140MAHNIMH4-8V
140MAHNIMH4-8V
Antal
Enhedspris
1-4
244.86kr
5-9
227.39kr
10-19
20-49
50+
Antal på lager: 2
140MAHNIMH4-8V. Batteritype: Ni-Mh. Bedømt spænding: 4.8V. Driftstemperatur: -20...65°C. Hurtig opladningsstrøm: 28mA. Kapacitans: 140mAh. Opbevaringstemperatur: -40...65°C. Opladningsstrøm: 14mA. Opladningstemperatur: 0...65°C. RoHS: ingen. Udvendige dimensioner: 26.5x15x23mm. Originalt produkt fra producenten: Varta Microbattery. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
140MAHNIMH4-8V
11 parametre
Batteritype
Ni-Mh
Bedømt spænding
4.8V
Driftstemperatur
-20...65°C
Hurtig opladningsstrøm
28mA
Kapacitans
140mAh
Opbevaringstemperatur
-40...65°C
Opladningsstrøm
14mA
Opladningstemperatur
0...65°C
RoHS
ingen
Udvendige dimensioner
26.5x15x23mm