189F-2C10
189F-2C10
Antal
Enhedspris
1-4
4.56kr
5-24
3.89kr
25-49
3.42kr
50-99
3.07kr
100+
2.61kr
Antal på lager: 266
189F-2C10. Diameter: 11.6mm. Dimensioner: 11.6x3.05mm. Konditioneringsenhed: 10. Tykkelse: 3.05mm. Type: alkalisk knapcelle. Ækvivalenter: 189A, AG10, LR54, LR1130, V10GA. Originalt produkt fra producenten: Gp Battery. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
189F-2C10
7 parametre
Diameter
11.6mm
Dimensioner
11.6x3.05mm
Konditioneringsenhed
10
Tykkelse
3.05mm
Type
alkalisk knapcelle
Ækvivalenter
189A, AG10, LR54, LR1130, V10GA