293D226X9035D2TE3
293D226X9035D2TE3
Antal
Enhedspris
1-49
10.61kr
50+
7.68kr
Antal på lager: 3614
293D226X9035D2TE3. Antal terminaler: 2. Hus: 7343. Kapacitetsværdi [F]: 22uF. Komponentfamilie: tantal kondensator. Konfiguration: overflademonteret komponent (SMD). Max temperatur: +125°C.. Mærkespænding (V): 35V. Producentens produktgruppe: 293. RoHS: ja. Tolerance (%): ±10%. Tonehøjde: 7343. Udvendig bredde [mm]: 4.3mm. Udvendig diameter [mm]: -. Udvendig højde [mm]: 4mm. Udvendig længde [mm]: 7.2mm. Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]: 600m Ohms @ 100kHz @ 25°C. Originalt produkt fra producenten: Vishay. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
293D226X9035D2TE3
16 parametre
Antal terminaler
2
Hus
7343
Kapacitetsværdi [F]
22uF
Komponentfamilie
tantal kondensator
Konfiguration
overflademonteret komponent (SMD)
Max temperatur
+125°C.
Mærkespænding (V)
35V
Producentens produktgruppe
293
RoHS
ja
Tolerance (%)
±10%
Tonehøjde
7343
Udvendig bredde [mm]
4.3mm
Udvendig højde [mm]
4mm
Udvendig længde [mm]
7.2mm
Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]
600m Ohms @ 100kHz @ 25°C