293D335X9020A2TE3, 3.3uF
293D335X9020A2TE3, 3.3uF
Antal
Enhedspris
20-39
2.21kr
40-199
2.13kr
1.91kr
1.72kr
1.68kr
Antal på lager: 1368
Minimum: 20
293D335X9020A2TE3, 3.3uF. Kapacitans: 3.3uF. Dimensioner: 3.2x1.6x1.6mm. ESR: 5 Ohms. Hus: Reel. Information: n/a. MSL: n/a. Serie: 293D. Spænding DC: 16VDC. Temperatur Max: 125°C. Temperatur Min: -55°C. Tolerance: ±20%. Originalt produkt fra producenten: VISHAY SPRAGUE. Minimumsmængde: 20. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
293D335X9020A2TE3
11 parametre
Kapacitans
3.3uF
Dimensioner
3.2x1.6x1.6mm
ESR
5 Ohms
Hus
Reel
Serie
293D
Spænding DC
16VDC
Temperatur Max
125°C
Temperatur Min
-55°C
Tolerance
±20%