293D475X9025B2TE3, 4.7uF, 25V
293D475X9025B2TE3, 4.7uF, 25V
Antal
Enhedspris
1-4
2.36kr
5-49
2.01kr
50-99
1.76kr
1.60kr
200+
1.40kr
Antal på lager: 923
293D475X9025B2TE3, 4.7uF, 25V. Kapacitans: 4.7uF. DC spænding: 25V. Bemærk: SMD 4.7uF 25V. Dimensioner: 3.5x2.8mm. ESR: 2.8 Ohms. Hus: Reel. Information: n/a. Kondensatormateriale: tantal kondensator. MSL: n/a. Montering / installation: overflademonteret komponent (SMD). RoHS: ja. Serie: 3528. Spænding DC: 25VDC. Temperatur Max: 125°C. Temperatur Min: -55°C. Tolerance: 10%. Originalt produkt fra producenten: Vishay. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
293D475X9025B2TE3
15 parametre
Kapacitans
4.7uF
DC spænding
25V
Bemærk
SMD 4.7uF 25V
Dimensioner
3.5x2.8mm
ESR
2.8 Ohms
Hus
Reel
Kondensatormateriale
tantal kondensator
Montering / installation
overflademonteret komponent (SMD)
RoHS
ja
Serie
3528
Spænding DC
25VDC
Temperatur Max
125°C
Temperatur Min
-55°C
Tolerance
10%