293D475X9035C2TE3, 4.7uF
293D475X9035C2TE3, 4.7uF
Antal
Enhedspris
10-19
5.24kr
20-99
5.03kr
4.29kr
3.87kr
3.52kr
Antal på lager: 590
Minimum: 10
293D475X9035C2TE3, 4.7uF. Kapacitans: 4.7uF. Dimensioner: 6.0x3.2mm. ESR: 1.9 Ohms. Hus: Reel. Information: n/a. MSL: n/a. Serie: 293D. Spænding DC: 35VDC. Temperatur Max: 125°C. Temperatur Min: -55°C. Tolerance: ±20%. Originalt produkt fra producenten: VISHAY SPRAGUE. Minimumsmængde: 10. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
293D475X9035C2TE3
11 parametre
Kapacitans
4.7uF
Dimensioner
6.0x3.2mm
ESR
1.9 Ohms
Hus
Reel
Serie
293D
Spænding DC
35VDC
Temperatur Max
125°C
Temperatur Min
-55°C
Tolerance
±20%