4370-I-3013-B-002500
4370-I-3013-B-002500
Antal
Enhedspris
1-9
92.59kr
10+
77.00kr
Antal på lager: 79
4370-I-3013-B-002500. Farve: grå. Isolerende materiale: PVC. Kabelbelægning: PVC. Kabeldiameter AWG/mm: -. Kabelmateriale: kobber. Kabelsektion: 3 X 1.0mm². Komponentfamilie: netledning. Max temperatur: +70°C.. RoHS: ingen. Stiktype N°1: mandlig, jordet. Stiktype N°2: 90° vinklet hunstik, jordet. Udvendig diameter [mm]: 8mm. [EN]: 16A. [V]: 250V. Originalt produkt fra producenten: Otto Heil. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
4370-I-3013-B-002500
14 parametre
Farve
grå
Isolerende materiale
PVC
Kabelbelægning
PVC
Kabelmateriale
kobber
Kabelsektion
3 X 1.0mm²
Komponentfamilie
netledning
Max temperatur
+70°C.
RoHS
ingen
Stiktype N°1
mandlig, jordet
Stiktype N°2
90° vinklet hunstik, jordet
Udvendig diameter [mm]
8mm
[EN]
16A
[V]
250V