AL0307ST1R0K-S-B
AL0307ST1R0K-S-B
Antal
Enhedspris
10-99
0.56kr
100+
0.39kr
Antal på lager: 20829
Minimum: 10
AL0307ST1R0K-S-B. Antal terminaler: 2. Hus: RM=10.16mm. Induktansværdi: 1uH. Komponentfamilie: Induktans. Konfiguration: Gennemgående hulmontering af printkort. Max temperatur: -.. Modstand: 0.4 Ohms. Producentens produktgruppe: AL 0307 ST. RoHS: ingen. Tolerance (%): ±10%. Tonehøjde: 10.16mm. Udvendig bredde [mm]: 3mm. Udvendig diameter [mm]: 3mm. Udvendig højde [mm]: 3mm. Udvendig længde [mm]: 7mm. [EN]: 0.27A. Originalt produkt fra producenten: Yageo. Minimumsmængde: 10. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
AL0307ST1R0K-S-B
17 parametre
Antal terminaler
2
Hus
RM=10.16mm
Induktansværdi
1uH
Komponentfamilie
Induktans
Konfiguration
Gennemgående hulmontering af printkort
Modstand
0.4 Ohms
Producentens produktgruppe
AL 0307 ST
RoHS
ingen
Tolerance (%)
±10%
Tonehøjde
10.16mm
Udvendig bredde [mm]
3mm
Udvendig diameter [mm]
3mm
Udvendig højde [mm]
3mm
Udvendig længde [mm]
7mm
[EN]
0.27A