AMEL5-24SMAZ
AMEL5-24SMAZ
Antal
Enhedspris
1-1
287.19kr
2-3
270.80kr
4-7
8-11
12+
Udsolgt
Lassen Sie sich per E-Mail benachrichtigen, wenn dieses Produkt wieder auf Lager ist!
AMEL5-24SMAZ. Dimensioner: 51.5x26.1x15.8mm. Effekt: 5W. Effektivitet: 75%. Funktion: AC/DC konverter, PCB montering. Nominel strøm: 210mA. RoHS: ja. Spec info: skiftefrekvens 132kHz. Spændingsforsyning: 115...230VAC. Udgang: fast udgangsspænding. Udgangsspænding: 24VDC. Originalt produkt fra producenten: Aimtec. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
AMEL5-24SMAZ
11 parametre
Dimensioner
51.5x26.1x15.8mm
Effekt
5W
Effektivitet
75%
Funktion
AC/DC konverter, PCB montering
Nominel strøm
210mA
RoHS
ja
Spec info
skiftefrekvens 132kHz
Spændingsforsyning
115...230VAC
Udgang
fast udgangsspænding
Udgangsspænding
24VDC