CA9H-P2K5, 2.5k Ohms
CA9H-P2K5, 2.5k Ohms
Antal
Enhedspris
1-4
7.35kr
5-9
4.59kr
10-19
3.52kr
20-49
2.96kr
50+
2.59kr
Antal på lager: 100
CA9H-P2K5, 2.5k Ohms. Modstand: 2.5k Ohms. Drejningsmoment: 0.4...2Ncm. Driftsspænding: 200V. Driftstemperatur: -25...70°C. Effekt: 0.15W. Egenskaber: Justering af skruetrækker, vinkelret. Hus: CA9H. Karakteristisk: Lineær. Montering / installation: THT. Position: lodret montering. Potentiometer design: 9mm. RoHS: ja. Rotationsakse: retningspil. Serie: CA9H. Spormateriale: kulstof. Tolerance: ±20%. Tonehøjde af terminaler: 5x2.5mm. Type: CA9. Værdi: 2.5k. Originalt produkt fra producenten: Acp. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
CA9H-P2K5
20 parametre
Modstand
2.5k Ohms
Drejningsmoment
0.4...2Ncm
Driftsspænding
200V
Driftstemperatur
-25...70°C
Effekt
0.15W
Egenskaber
Justering af skruetrækker, vinkelret
Hus
CA9H
Karakteristisk
Lineær
Montering / installation
THT
Position
lodret montering
Potentiometer design
9mm
RoHS
ja
Rotationsakse
retningspil
Serie
CA9H
Spormateriale
kulstof
Tolerance
±20%
Tonehøjde af terminaler
5x2.5mm