CTLA0D0475MCA
CTLA0D0475MCA
Antal
Enhedspris
1-99
6.90kr
100+
4.82kr
Antal på lager: 2106
CTLA0D0475MCA. Antal terminaler: 2. Hus: lodret montering. Kapacitetsværdi [F]: 4.7uF. Komponentfamilie: tantal kondensator. Konfiguration: Gennemgående hulmontering af printkort. Max temperatur: +125°C.. Mærkespænding (V): 16V. Producentens produktgruppe: CTL. RoHS: ja. Tolerance (%): ±10%. Tonehøjde: 2.54mm. Udvendig bredde [mm]: 4.4mm. Udvendig diameter [mm]: 4.4mm. Udvendig højde [mm]: 6,5 mm. Udvendig længde [mm]: 4.4mm. Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]: -. Originalt produkt fra producenten: Xtron Components. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
CTLA0D0475MCA
16 parametre
Antal terminaler
2
Hus
lodret montering
Kapacitetsværdi [F]
4.7uF
Komponentfamilie
tantal kondensator
Konfiguration
Gennemgående hulmontering af printkort
Max temperatur
+125°C.
Mærkespænding (V)
16V
Producentens produktgruppe
CTL
RoHS
ja
Tolerance (%)
±10%
Tonehøjde
2.54mm
Udvendig bredde [mm]
4.4mm
Udvendig diameter [mm]
4.4mm
Udvendig højde [mm]
6,5 mm
Udvendig længde [mm]
4.4mm