CTLA0G0474M--
CTLA0G0474M--
Antal
Enhedspris
1-9
5.79kr
10-24
4.44kr
25-99
3.82kr
100+
3.47kr
Antal på lager: 95
CTLA0G0474M--. Antal terminaler: 2. Hus: lodret montering. Kapacitetsværdi [F]: 0.47uF. Komponentfamilie: tantal kondensator. Konfiguration: Gennemgående hulmontering af printkort. Max temperatur: +85°C.. Mærkespænding (V): 35V. Producentens produktgruppe: CTL. RoHS: ja. Tolerance (%): ±20 %. Tonehøjde: 2.54mm. Udvendig bredde [mm]: 4.5mm. Udvendig diameter [mm]: 4.5mm. Udvendig højde [mm]: 7mm. Udvendig længde [mm]: 4.5mm. Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]: -. Originalt produkt fra producenten: Xtron Components. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
CTLA0G0474M--
Kapacitetsværdi [F]
0.47uF
Max temperatur
+85°C.
Mærkespænding (V)
35V
Tolerance (%)
±20 %
Tonehøjde
2.54mm
Udvendig bredde [mm]
4.5mm
Udvendig diameter [mm]
4.5mm
Udvendig højde [mm]
7mm
Udvendig længde [mm]
4.5mm