CTLE0G0226MHB
CTLE0G0226MHB
Antal
Enhedspris
1+
40.39kr
Antal på lager: 32
CTLE0G0226MHB. Antal terminaler: 2. Hus: lodret montering. Kapacitetsværdi [F]: 22uF. Komponentfamilie: tantal kondensator. Konfiguration: Gennemgående hulmontering af printkort. Max temperatur: +85°C.. Mærkespænding (V): 35V. Producentens produktgruppe: CTL. RoHS: ja. Tolerance (%): ±20 %. Tonehøjde: 5.08mm. Udvendig bredde [mm]: 8.5mm. Udvendig diameter [mm]: 8.5mm. Udvendig højde [mm]: 13mm. Udvendig længde [mm]: 8.5mm. Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]: -. Originalt produkt fra producenten: Xtron Components. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
CTLE0G0226MHB
16 parametre
Antal terminaler
2
Hus
lodret montering
Kapacitetsværdi [F]
22uF
Komponentfamilie
tantal kondensator
Konfiguration
Gennemgående hulmontering af printkort
Max temperatur
+85°C.
Mærkespænding (V)
35V
Producentens produktgruppe
CTL
RoHS
ja
Tolerance (%)
±20 %
Tonehøjde
5.08mm
Udvendig bredde [mm]
8.5mm
Udvendig diameter [mm]
8.5mm
Udvendig højde [mm]
13mm
Udvendig længde [mm]
8.5mm