ER14500-EVE
ER14500-EVE
Antal
Enhedspris
1-1
147.50kr
2-5
137.50kr
6-11
12-23
24+
Antal på lager: 11
ER14500-EVE. Diameter: 14.5mm. Funktion: primære batteri. Konditioneringsenhed: 1. Konfiguration: AA/R6 format. Længde: 50.5mm. Montering / installation: hurtig fixering. Spec info: lithium-thionylchlorid (Li-SOCl2) batteri. Spænding: 3.6V. Stik: 133k Ohms. Type: lithium batteri, ikke genopladeligt. Originalt produkt fra producenten: Eve Battery Co. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
ER14500-EVE
11 parametre
Diameter
14.5mm
Funktion
primære batteri
Konditioneringsenhed
1
Konfiguration
AA/R6 format
Længde
50.5mm
Montering / installation
hurtig fixering
Spec info
lithium-thionylchlorid (Li-SOCl2) batteri
Spænding
3.6V
Stik
133k Ohms