ER14505P-EVE-CNA
ER14505P-EVE-CNA
1-1
57.20kr
2-4
52.89kr
5-9
10-19
20+
Antal på lager: 31
ER14505P-EVE-CNA. Batterikapacitet: 2400mAh. Diameter: 14.5mm. Konfiguration: størrelse AA (R6). Spec info: lithium-thionylchlorid (Li-SOCl2) batteri. Spænding: 3.6V. Stik: 40 mm tilslutninger. Type: lithium batteri, ikke genopladeligt. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
ER14505P-EVE-CNA
7 parametre
Batterikapacitet
2400mAh
Diameter
14.5mm
Konfiguration
størrelse AA (R6)
Spænding
3.6V
Stik
40 mm tilslutninger