ER26500-S-STD-3-6V-8-5AH
ER26500-S-STD-3-6V-8-5AH
Antal
Enhedspris
1-3
137.83kr
4-7
129.55kr
8-11
12-19
20+
Forældet produkt, vil snart blive fjernet fra kataloget. Sidste varer tilgængelige
Antal på lager: 10
ER26500-S-STD-3-6V-8-5AH. Diameter: 26.5mm. Funktion: IKKE-genopladeligt batteri. Konditioneringsenhed: 1. Konfiguration: C, LR14. Længde: 49.5mm. Montering / installation: hurtig fixering. Spec info: lithium-thionylchlorid batteri (Li-SOCl2). Spænding: 3.6V. Stik: R14 (C) batteristørrelse. Type: lithium batteri, ikke genopladeligt. Originalt produkt fra producenten: Eve Battery Co. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
ER26500-S-STD-3-6V-8-5AH
11 parametre
Diameter
26.5mm
Funktion
IKKE-genopladeligt batteri
Konditioneringsenhed
1
Konfiguration
C, LR14
Længde
49.5mm
Montering / installation
hurtig fixering
Spec info
lithium-thionylchlorid batteri (Li-SOCl2)
Spænding
3.6V