ER34615-CNR-U-3-6V-19AH
ER34615-CNR-U-3-6V-19AH
Antal
Enhedspris
1-1
152.40kr
2-5
142.59kr
6-11
12-23
24+
Antal på lager: 11
ER34615-CNR-U-3-6V-19AH. Diameter: 32.9mm. Funktion: IKKE-genopladeligt batteri. Konditioneringsenhed: 1. Konfiguration: R20 (D). Længde: 61.5mm. Montering / installation: kabelmontering. Spec info: lithium-thionylchlorid (Li-SOCl2) batteri. Spænding: 3.6V. Stik: kabelforbindelsesfaner. Type: lithium batteri, ikke genopladeligt. Originalt produkt fra producenten: Eve Battery Co. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
ER34615-CNR-U-3-6V-19AH
11 parametre
Diameter
32.9mm
Funktion
IKKE-genopladeligt batteri
Konditioneringsenhed
1
Konfiguration
R20 (D)
Længde
61.5mm
Montering / installation
kabelmontering
Spec info
lithium-thionylchlorid (Li-SOCl2) batteri
Spænding
3.6V