ER34615-EHR-2-3-6V-19AH
ER34615-EHR-2-3-6V-19AH
Antal
Enhedspris
1-1
165.83kr
2-5
155.68kr
6-11
12-23
24+
Antal på lager: 72
ER34615-EHR-2-3-6V-19AH. Diameter: 32.9mm. Funktion: IKKE-genopladeligt batteri. Konditioneringsenhed: 1. Konfiguration: R20 (D). Længde: 61.5mm. Montering / installation: hurtig fixering. Spec info: lithium-thionylchlorid (Li-SOCl2) batteri. Spænding: 3.6V. Stik: 110 mm kabel med JST EHR-2 stik med 2,5 mm pitch. Type: lithium batteri, ikke genopladeligt. Originalt produkt fra producenten: Eve Battery Co. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
ER34615-EHR-2-3-6V-19AH
11 parametre
Diameter
32.9mm
Funktion
IKKE-genopladeligt batteri
Konditioneringsenhed
1
Konfiguration
R20 (D)
Længde
61.5mm
Montering / installation
hurtig fixering
Spec info
lithium-thionylchlorid (Li-SOCl2) batteri
Spænding
3.6V
Stik
110 mm kabel med JST EHR-2 stik med 2,5 mm pitch