ETPW-68UF-3V, 68uF
ETPW-68UF-3V, 68uF
Antal
Enhedspris
1-49
2.84kr
50-99
0.82kr
0.71kr
0.63kr
0.57kr
800+
0.55kr
Forældet produkt, vil snart blive fjernet fra kataloget. Sidste varer tilgængelige
Antal på lager: 806
ETPW-68UF-3V, 68uF. Kapacitans: 68uF. Hus: tantal kondensator fald. Kondensator type: tantal kondensator. Maks, DC spænding: 3V. Tolerance: 20%. Tonehøjde: 2.5mm. Originalt produkt fra producenten: Roederstein. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
ETPW-68UF-3V
7 parametre
Kapacitans
68uF
Hus
tantal kondensator fald
Kondensator type
tantal kondensator
Maks, DC spænding
3V
Tolerance
20%
Tonehøjde
2.5mm