NCP1216AP100G, DIP, DIP-8
NCP1216AP100G, DIP, DIP-8
Antal
Enhedspris
1-4
13.47kr
5-24
11.27kr
25-49
50-99
9.15kr
100+
7.84kr
Antal på lager: 62
NCP1216AP100G, DIP, DIP-8. Hus: DIP. Hus (i henhold til datablad): DIP-8. Antal terminaler: 7. Bemærk: oscillatorfrekvens 100kHz, maksimal driftscyklus 46,5 %. Forsyningsspænding: 16V. Funktion: Current-Mode PWM-controller. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. Mærkning på kabinettet: P1216AP10. RoHS: ja. Spec info: VH 500V (pin 8). Temperatur: +150°C. Originalt produkt fra producenten: ON Semiconductor. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
NCP1216AP100G
12 parametre
Hus
DIP
Hus (i henhold til datablad)
DIP-8
Antal terminaler
7
Bemærk
oscillatorfrekvens 100kHz, maksimal driftscyklus 46,5 %
Forsyningsspænding
16V
Funktion
Current-Mode PWM-controller
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
Mærkning på kabinettet
P1216AP10
RoHS
ja
Spec info
VH 500V (pin 8)
Temperatur
+150°C