NDTM104K35F1TRF
NDTM104K35F1TRF
Antal
Enhedspris
1-99
5.79kr
100+
4.32kr
Antal på lager: 2007
NDTM104K35F1TRF. Antal terminaler: 2. Hus: lodret montering. Kapacitetsværdi [F]: 0.1uF. Komponentfamilie: tantal kondensator, standard. Konfiguration: Gennemgående hulmontering af printkort. Max temperatur: +125°C.. Mærkespænding (V): 35V. Producentens produktgruppe: NDTM. RoHS: ja. Tolerance (%): ±10%. Tonehøjde: 2.5mm. Udvendig bredde [mm]: 4.5mm. Udvendig diameter [mm]: 4.5mm. Udvendig højde [mm]: 7mm. Udvendig længde [mm]: 4.5mm. Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]: 26 Ohms @ 100kHz @ 25°C. Originalt produkt fra producenten: Nic Components. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
NDTM104K35F1TRF
17 parametre
Antal terminaler
2
Hus
lodret montering
Kapacitetsværdi [F]
0.1uF
Komponentfamilie
tantal kondensator, standard
Konfiguration
Gennemgående hulmontering af printkort
Max temperatur
+125°C.
Mærkespænding (V)
35V
Producentens produktgruppe
NDTM
RoHS
ja
Tolerance (%)
±10%
Tonehøjde
2.5mm
Udvendig bredde [mm]
4.5mm
Udvendig diameter [mm]
4.5mm
Udvendig højde [mm]
7mm
Udvendig længde [mm]
4.5mm
Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]
26 Ohms @ 100kHz @ 25°C