NDTM106K25F1TRF
NDTM106K25F1TRF
Antal
Enhedspris
1-99
12.04kr
100+
9.09kr
Antal på lager: 1470
NDTM106K25F1TRF. Antal terminaler: 2. Hus: lodret montering. Kapacitetsværdi [F]: 10uF. Komponentfamilie: tantal kondensator, standard. Konfiguration: Gennemgående hulmontering af printkort. Max temperatur: +125°C.. Mærkespænding (V): 25V. Producentens produktgruppe: NDTM. RoHS: ja. Tolerance (%): ±10%. Tonehøjde: 2.5mm. Udvendig bredde [mm]: 5.5mm. Udvendig diameter [mm]: 5.5mm. Udvendig højde [mm]: 9mm. Udvendig længde [mm]: 5.5mm. Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]: 2.5 Ohms @ 100kHz @ 25°C. Originalt produkt fra producenten: Nic Components. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
NDTM106K25F1TRF
Kapacitetsværdi [F]
10uF
Max temperatur
+125°C.
Mærkespænding (V)
25V
Tolerance (%)
±10%
Tonehøjde
2.5mm
Udvendig bredde [mm]
5.5mm
Udvendig diameter [mm]
5.5mm
Udvendig højde [mm]
9mm
Udvendig længde [mm]
5.5mm
Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]
2.5 Ohms @ 100kHz @ 25°C