NDTM154K35F1TR
NDTM154K35F1TR
Antal
Enhedspris
5-49
1.16kr
50+
0.89kr
Antal på lager: 983
Minimum: 5
NDTM154K35F1TR. Antal terminaler: 2. Hus: lodret montering. Kapacitetsværdi [F]: 0.15uF. Komponentfamilie: tantal kondensator, standard. Konfiguration: Gennemgående hulmontering af printkort. Max temperatur: +125°C.. Mærkespænding (V): 35V. Producentens produktgruppe: NDTM. RoHS: ingen. Tolerance (%): ±10%. Tonehøjde: 2.5mm. Udvendig bredde [mm]: 4.5mm. Udvendig diameter [mm]: 4.5mm. Udvendig højde [mm]: 7mm. Udvendig længde [mm]: 4.5mm. Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]: 21 Ohms @ 100kHz @ 25°C. Originalt produkt fra producenten: Nic Components. Minimumsmængde: 5. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
NDTM154K35F1TR
18 parametre
Kapacitetsværdi [F]
0.15uF
Max temperatur
+125°C.
Mærkespænding (V)
35V
RoHS
ingen
Tolerance (%)
±10%
Tonehøjde
2.5mm
Udvendig bredde [mm]
4.5mm
Udvendig diameter [mm]
4.5mm
Udvendig højde [mm]
7mm
Udvendig længde [mm]
4.5mm
Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]
21 Ohms @ 100kHz @ 25°C