NDTM225K35F1TRF
NDTM225K35F1TRF
Antal
Enhedspris
1-49
9.22kr
50+
6.75kr
Antal på lager: 804
NDTM225K35F1TRF. Antal terminaler: 2. Hus: lodret montering. Kapacitetsværdi [F]: 2.2uF. Komponentfamilie: tantal kondensator, standard. Konfiguration: Gennemgående hulmontering af printkort. Max temperatur: +125°C.. Mærkespænding (V): 35V. Producentens produktgruppe: NDTM. RoHS: ja. Tolerance (%): ±10%. Tonehøjde: 2.5mm. Udvendig bredde [mm]: 4.5mm. Udvendig diameter [mm]: 4.5mm. Udvendig højde [mm]: 7,5 mm. Udvendig længde [mm]: 4.5mm. Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]: 5 Ohms @ 100kHz @ 25°C. Originalt produkt fra producenten: Nic Components. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
NDTM225K35F1TRF
Kapacitetsværdi [F]
2.2uF
Max temperatur
+125°C.
Mærkespænding (V)
35V
RoHS
ja
Tolerance (%)
±10%
Tonehøjde
2.5mm
Udvendig bredde [mm]
4.5mm
Udvendig diameter [mm]
4.5mm
Udvendig højde [mm]
7,5 mm
Udvendig længde [mm]
4.5mm
Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]
5 Ohms @ 100kHz @ 25°C