NDTM685K35F1TRF
NDTM685K35F1TRF
Antal
Enhedspris
1-99
11.53kr
100+
8.57kr
Antal på lager: 1724
NDTM685K35F1TRF. Antal terminaler: 2. Hus: lodret montering. Kapacitetsværdi [F]: 6.8uF. Komponentfamilie: tantal kondensator, standard. Konfiguration: Gennemgående hulmontering af printkort. Max temperatur: +125°C.. Mærkespænding (V): 35V. Producentens produktgruppe: NDTM. RoHS: ja. Tolerance (%): ±10%. Tonehøjde: 2.5mm. Udvendig bredde [mm]: 6mm. Udvendig diameter [mm]: 6mm. Udvendig højde [mm]: 10mm. Udvendig længde [mm]: 6mm. Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]: 2.5 Ohms @ 100kHz @ 25°C. Originalt produkt fra producenten: Nic Components. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
NDTM685K35F1TRF
Kapacitetsværdi [F]
6.8uF
Max temperatur
+125°C.
Mærkespænding (V)
35V
RoHS
ja
Tolerance (%)
±10%
Tonehøjde
2.5mm
Udvendig bredde [mm]
6mm
Udvendig diameter [mm]
6mm
Udvendig højde [mm]
10mm
Udvendig længde [mm]
6mm
Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]
2.5 Ohms @ 100kHz @ 25°C