NTC-T224K35TRA
NTC-T224K35TRA
Antal
Enhedspris
10-99
0.93kr
100+
0.73kr
Antal på lager: 1371
Minimum: 10
NTC-T224K35TRA. Antal terminaler: 2. Hus: 3216. Kapacitetsværdi [F]: 0.22uF. Komponentfamilie: SMD tantal kondensator. Konfiguration: overflademonteret komponent (SMD). Max temperatur: +125°C.. Mærkespænding (V): 35V. Producentens produktgruppe: NTCT. RoHS: ingen. Tolerance (%): ±10%. Tonehøjde: 3216. Udvendig bredde [mm]: 1.6mm. Udvendig diameter [mm]: -. Udvendig højde [mm]: 1.6mm. Udvendig længde [mm]: 3.2mm. Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]: 18 Ohms @ 100kHz @ 20°C. Originalt produkt fra producenten: Nic Components. Minimumsmængde: 10. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
NTC-T224K35TRA
17 parametre
Antal terminaler
2
Hus
3216
Kapacitetsværdi [F]
0.22uF
Komponentfamilie
SMD tantal kondensator
Konfiguration
overflademonteret komponent (SMD)
Max temperatur
+125°C.
Mærkespænding (V)
35V
Producentens produktgruppe
NTCT
RoHS
ingen
Tolerance (%)
±10%
Tonehøjde
Udvendig bredde [mm]
1.6mm
Udvendig højde [mm]
1.6mm
Udvendig længde [mm]
3.2mm
Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]
18 Ohms @ 100kHz @ 20°C