SMDC-2-2UF-25VA, 2.2uF, 25V
SMDC-2-2UF-25VA, 2.2uF, 25V
Antal
Enhedspris
1-9
2.43kr
10-49
2.03kr
50-99
1.76kr
1.62kr
500+
1.42kr
Antal på lager: 246
SMDC-2-2UF-25VA, 2.2uF, 25V. Kapacitans: 2.2uF. DC spænding: 25V. Bemærk: SMD 1206 2.2uF. Dimensioner: Standardstørrelse A (længde 3,20 mm - bredde 1,60 mm - højde 1,60 mm). Driftstemperatur: -55...+155°C. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: overflademonteret komponent (SMD). RoHS: ja. Tolerance: 10%. Originalt produkt fra producenten: Samsung. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
SMDC-2-2UF-25VA
10 parametre
Kapacitans
2.2uF
DC spænding
25V
Bemærk
SMD 1206 2.2uF
Dimensioner
Standardstørrelse A (længde 3,20 mm - bredde 1,60 mm - højde 1,60 mm)
Driftstemperatur
-55...+155°C
Kondensatormateriale
tantal kondensator
Montering / installation
overflademonteret komponent (SMD)
RoHS
ja
Tolerance
10%