SMDC4UF7-35VC, 4.7uF, 35V
SMDC4UF7-35VC, 4.7uF, 35V
Antal
Enhedspris
1-4
3.77kr
5-49
3.14kr
50-99
2.73kr
2.48kr
200+
2.13kr
Antal på lager: 200
SMDC4UF7-35VC, 4.7uF, 35V. Kapacitans: 4.7uF. DC spænding: 35V. Bemærk: SMD 4.7uF 35V. Dimensioner: standardiseret format C (længde 3,50 mm x bredde 2,80 mm x højde 1,90 mm). Hus: SMD 3528. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: overflademonteret komponent (SMD). RoHS: ja. Tolerance: 10%. Originalt produkt fra producenten: Vishay. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
SMDC4UF7-35VC
10 parametre
Kapacitans
4.7uF
DC spænding
35V
Bemærk
SMD 4.7uF 35V
Dimensioner
standardiseret format C (længde 3,50 mm x bredde 2,80 mm x højde 1,90 mm)
Hus
SMD 3528
Kondensatormateriale
tantal kondensator
Montering / installation
overflademonteret komponent (SMD)
RoHS
ja
Tolerance
10%