SMDTC22UF35V-TR3
SMDTC22UF35V-TR3
Antal
Enhedspris
1-99
23.11kr
15.40kr
1000+
Antal på lager: 2720
SMDTC22UF35V-TR3. Antal terminaler: 2. Hus: 7343. Kapacitetsværdi [F]: 22uF. Komponentfamilie: SMD tantal kondensator, lav impedans ( lav ESR ). Konfiguration: overflademonteret komponent (SMD). Max temperatur: +125°C.. Mærkespænding (V): 35V. Producentens produktgruppe: TR3. RoHS: ja. Tolerance (%): ±10%. Tonehøjde: 7343. Udvendig bredde [mm]: 4.3mm. Udvendig diameter [mm]: -. Udvendig højde [mm]: 2.9mm. Udvendig længde [mm]: 7.3mm. Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]: 300m Ohms @ 100kHz @ 20°C. Originalt produkt fra producenten: Vishay. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
SMDTC22UF35V-TR3
16 parametre
Antal terminaler
2
Hus
7343
Kapacitetsværdi [F]
22uF
Komponentfamilie
SMD tantal kondensator, lav impedans ( lav ESR )
Konfiguration
overflademonteret komponent (SMD)
Max temperatur
+125°C.
Mærkespænding (V)
35V
Producentens produktgruppe
TR3
RoHS
ja
Tolerance (%)
±10%
Tonehøjde
Udvendig bredde [mm]
4.3mm
Udvendig højde [mm]
2.9mm
Udvendig længde [mm]
7.3mm
Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]
300m Ohms @ 100kHz @ 20°C