T350A104M035AT
T350A104M035AT
Antal
Enhedspris
1+
9.26kr
Antal på lager: 26
T350A104M035AT. Antal terminaler: 2. Hus: lodret montering. Kapacitetsværdi [F]: 0.1uF. Komponentfamilie: tantal kondensator. Konfiguration: Gennemgående hulmontering af printkort. Max temperatur: +125°C.. Mærkespænding (V): 35V. Producentens produktgruppe: T350. RoHS: ja. Tolerance (%): ±20 %. Tonehøjde: 2.54mm. Udvendig bredde [mm]: 4.5mm. Udvendig diameter [mm]: 4.5mm. Udvendig højde [mm]: 7.1mm. Udvendig længde [mm]: 4.5mm. Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]: -. Originalt produkt fra producenten: Kemet. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
T350A104M035AT
16 parametre
Antal terminaler
2
Hus
lodret montering
Kapacitetsværdi [F]
0.1uF
Komponentfamilie
tantal kondensator
Konfiguration
Gennemgående hulmontering af printkort
Max temperatur
+125°C.
Mærkespænding (V)
35V
Producentens produktgruppe
T350
RoHS
ja
Tolerance (%)
±20 %
Tonehøjde
2.54mm
Udvendig bredde [mm]
4.5mm
Udvendig diameter [mm]
4.5mm
Udvendig højde [mm]
7.1mm
Udvendig længde [mm]
4.5mm