T350A154M035AS
T350A154M035AS
Antal
Enhedspris
10+
0.46kr
Antal på lager: 134
Minimum: 10
T350A154M035AS. Antal terminaler: 2. Hus: lodret montering. Kapacitetsværdi [F]: 0.15uF. Komponentfamilie: tantal kondensator. Konfiguration: Gennemgående hulmontering af printkort. Max temperatur: +125°C.. Mærkespænding (V): 35V. Producentens produktgruppe: T350. RoHS: ingen. Tolerance (%): ±20 %. Tonehøjde: 2.54mm. Udvendig bredde [mm]: 4.5mm. Udvendig diameter [mm]: 4.5mm. Udvendig højde [mm]: 7.1mm. Udvendig længde [mm]: 4.5mm. Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]: 21 Ohms @ 100kHz @ 25°C. Originalt produkt fra producenten: Kemet. Minimumsmængde: 10. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
T350A154M035AS
18 parametre
Kapacitetsværdi [F]
0.15uF
Max temperatur
+125°C.
Mærkespænding (V)
35V
RoHS
ingen
Tolerance (%)
±20 %
Tonehøjde
2.54mm
Udvendig bredde [mm]
4.5mm
Udvendig diameter [mm]
4.5mm
Udvendig højde [mm]
7.1mm
Udvendig længde [mm]
4.5mm
Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]
21 Ohms @ 100kHz @ 25°C