T350E106K016AT7301, 10uF
T350E106K016AT7301, 10uF
Antal
Enhedspris
1-19
6.64kr
20-49
4.21kr
50-99
3.71kr
3.24kr
3.22kr
Antal på lager: 99
T350E106K016AT7301, 10uF. Kapacitans: 10uF. Hus: tantal kondensator drop (størrelse E). Kondensator type: tantal kondensator. Maks, DC spænding: 16V. Tolerance: 10%. Tonehøjde: 2.5mm. Originalt produkt fra producenten: Kemet. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
T350E106K016AT7301
7 parametre
Kapacitans
10uF
Hus
tantal kondensator drop (størrelse E)
Kondensator type
tantal kondensator
Maks, DC spænding
16V
Tolerance
10%
Tonehøjde
2.5mm