T350J336M025AS
T350J336M025AS
Antal
Enhedspris
1+
22.59kr
Antal på lager: 10
T350J336M025AS. Antal terminaler: 2. Hus: lodret montering. Kapacitetsværdi [F]: 33uF. Komponentfamilie: tantal kondensator. Konfiguration: Gennemgående hulmontering af printkort. Max temperatur: +125°C.. Mærkespænding (V): 25V. Producentens produktgruppe: T350. RoHS: ingen. Tolerance (%): ±20 %. Tonehøjde: 5.08mm. Udvendig bredde [mm]: 8.4mm. Udvendig diameter [mm]: 8.4mm. Udvendig højde [mm]: 12.7mm. Udvendig længde [mm]: 8.4mm. Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]: 1.2 Ohms @ 100kHz @ 25°C. Originalt produkt fra producenten: Kemet. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
T350J336M025AS
17 parametre
Antal terminaler
2
Hus
lodret montering
Kapacitetsværdi [F]
33uF
Komponentfamilie
tantal kondensator
Konfiguration
Gennemgående hulmontering af printkort
Max temperatur
+125°C.
Mærkespænding (V)
25V
Producentens produktgruppe
T350
RoHS
ingen
Tolerance (%)
±20 %
Tonehøjde
5.08mm
Udvendig bredde [mm]
8.4mm
Udvendig diameter [mm]
8.4mm
Udvendig højde [mm]
12.7mm
Udvendig længde [mm]
8.4mm
Ækvivalent seriemodstand [Ohm/Hz/°C]
1.2 Ohms @ 100kHz @ 25°C