T491A335K020AT, 3.3uF, 20V
T491A335K020AT, 3.3uF, 20V
Antal
Enhedspris
1-4
2.06kr
5-49
1.75kr
50-99
1.49kr
1.27kr
500+
0.95kr
Antal på lager: 722
T491A335K020AT, 3.3uF, 20V. Kapacitans: 3.3uF. DC spænding: 20V. Dimensioner: Standardstørrelse A (længde 3,20 mm - bredde 1,60 mm - højde 1,60 mm). Driftstemperatur: -55...+125°C. Hus: SMD 1206. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: overflademonteret komponent (SMD). RoHS: ja. Serie: T491. Tolerance: 10%. Originalt produkt fra producenten: Kemet. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
T491A335K020AT
11 parametre
Kapacitans
3.3uF
DC spænding
20V
Dimensioner
Standardstørrelse A (længde 3,20 mm - bredde 1,60 mm - højde 1,60 mm)
Driftstemperatur
-55...+125°C
Hus
SMD 1206
Kondensatormateriale
tantal kondensator
Montering / installation
overflademonteret komponent (SMD)
RoHS
ja
Serie
T491
Tolerance
10%