TAJA106M010RNJ, 10uF, 10V
TAJA106M010RNJ, 10uF, 10V
Antal
Enhedspris
1-4
1.26kr
5-49
1.03kr
50-99
0.90kr
0.81kr
500+
0.67kr
Antal på lager: 2116
TAJA106M010RNJ, 10uF, 10V. Kapacitans: 10uF. DC spænding: 10V. AC spænding: -. Dimensioner: Standardstørrelse A (længde 3,20 mm - bredde 1,60 mm - højde 1,60 mm). Driftstemperatur: -55...+125°C. Hus: SMD 1206. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: overflademonteret komponent (SMD). RoHS: ja. Serie: TAJA. Tolerance: 20 %. Originalt produkt fra producenten: Avx. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TAJA106M010RNJ
11 parametre
Kapacitans
10uF
DC spænding
10V
Dimensioner
Standardstørrelse A (længde 3,20 mm - bredde 1,60 mm - højde 1,60 mm)
Driftstemperatur
-55...+125°C
Hus
SMD 1206
Kondensatormateriale
tantal kondensator
Montering / installation
overflademonteret komponent (SMD)
RoHS
ja
Serie
TAJA
Tolerance
20 %