TAJA155M020R, 1.5uF
TAJA155M020R, 1.5uF
Antal
Enhedspris
1-4
13.33kr
5-9
8.33kr
10-19
7.30kr
20-49
6.72kr
50+
6.23kr
Antal på lager: 25
TAJA155M020R, 1.5uF. Kapacitans: 1.5uF. Boliger - inches: SMD 1206. Boliger - mm: 3216. Driftsspænding: 20VDC. Driftstemperatur: -55...125°C. Hus: TAJA,A. Kapacitet - NF: 1500nF. Kondensator type: tantal kondensator. Kondensatorserier: TAJ. Montering / installation: SMD. RoHS: ingen. Tolerance: ±10%. Originalt produkt fra producenten: Kyocera Avx. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TAJA155M020R
13 parametre
Kapacitans
1.5uF
Boliger - inches
SMD 1206
Boliger - mm
Driftsspænding
20VDC
Driftstemperatur
-55...125°C
Hus
TAJA,A
Kapacitet - NF
1500nF
Kondensator type
tantal kondensator
Kondensatorserier
TAJ
Montering / installation
SMD
RoHS
ingen
Tolerance
±10%