TAJA225K016RNJ, 2.2uF
TAJA225K016RNJ, 2.2uF
Antal
Enhedspris
10-19
3.72kr
20-99
2.81kr
2.49kr
2.28kr
2.13kr
Antal på lager: 890
Minimum: 10
TAJA225K016RNJ, 2.2uF. Kapacitans: 2.2uF. Dimensioner: 3.2x1.6x1.6mm. ESR: 6.5 Ohms. Hus: Reel. Information: n/a. MSL: n/a. Serie: TAJ. Spænding DC: 16VDC. Temperatur Max: 125°C. Temperatur Min: -55°C. Tolerance: ±10%. Originalt produkt fra producenten: Kyocera Avx. Minimumsmængde: 10. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
TAJA225K016RNJ
11 parametre
Kapacitans
2.2uF
Dimensioner
3.2x1.6x1.6mm
ESR
6.5 Ohms
Hus
Reel
Serie
TAJ
Spænding DC
16VDC
Temperatur Max
125°C
Temperatur Min
-55°C
Tolerance
±10%