TAJA226K006RNJ, 22uF, 6.3V
TAJA226K006RNJ, 22uF, 6.3V
Antal
Enhedspris
1-4
1.93kr
5-49
1.49kr
50-99
1.35kr
1.21kr
200+
1.06kr
Antal på lager: 361
TAJA226K006RNJ, 22uF, 6.3V. Kapacitans: 22uF. DC spænding: 6.3V. Bemærk: SMDA (SMD 3216). Dimensioner: Standardstørrelse A (længde 3,20 mm - bredde 1,60 mm - højde 1,60 mm). Driftstemperatur: -55...+125°C. Hus: SMD 1206. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: overflademonteret komponent (SMD). RoHS: ja. Serie: 293D. Tolerance: 10%. Originalt produkt fra producenten: Vishay. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
TAJA226K006RNJ
12 parametre
Kapacitans
22uF
DC spænding
6.3V
Bemærk
SMDA (SMD 3216)
Dimensioner
Standardstørrelse A (længde 3,20 mm - bredde 1,60 mm - højde 1,60 mm)
Driftstemperatur
-55...+125°C
Hus
SMD 1206
Kondensatormateriale
tantal kondensator
Montering / installation
overflademonteret komponent (SMD)
RoHS
ja
Serie
293D
Tolerance
10%