TAJA475K016RNJ, 4.7uF
TAJA475K016RNJ, 4.7uF
Antal
Enhedspris
20-39
2.32kr
40-99
2.25kr
2.06kr
1.87kr
1.76kr
Antal på lager: 1100
Minimum: 20
TAJA475K016RNJ, 4.7uF. Kapacitans: 4.7uF. Dimensioner: 3.2x1.6x1.6mm. ESR: 4 Ohms. Hus: Reel. Information: n/a. MSL: n/a. Serie: TAJ. Spænding DC: 16VDC. Temperatur Max: 125°C. Temperatur Min: -55°C. Tolerance: ±10%. Originalt produkt fra producenten: Kyocera Avx. Minimumsmængde: 20. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
TAJA475K016RNJ
11 parametre
Kapacitans
4.7uF
Dimensioner
3.2x1.6x1.6mm
ESR
4 Ohms
Hus
Reel
Serie
TAJ
Spænding DC
16VDC
Temperatur Max
125°C
Temperatur Min
-55°C
Tolerance
±10%