TAJB105K035RNJ, 35V, 1uF
TAJB105K035RNJ, 35V, 1uF
Antal
Enhedspris
1-4
2.22kr
5-49
1.78kr
50-99
1.56kr
1.42kr
200+
1.22kr
Antal på lager: 445
TAJB105K035RNJ, 35V, 1uF. Spænding: 35V. Kapacitans: 1uF. Bemærk: SMD 1uF 35V. Dimensioner: 3.5x2.8x1.9mm. ESR: 6.5 Ohms. Hus: Reel. Information: n/a. Kondensatormateriale: tantal kondensator. MSL: n/a. Montering / installation: overflademonteret komponent (SMD). RoHS: ja. Serie: TAJB. Spænding DC: 35VDC. Temperatur Max: 125°C. Temperatur Min: -55°C. Tolerance: 10%. Originalt produkt fra producenten: Avx. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
TAJB105K035RNJ
15 parametre
Spænding
35V
Kapacitans
1uF
Bemærk
SMD 1uF 35V
Dimensioner
3.5x2.8x1.9mm
ESR
6.5 Ohms
Hus
Reel
Kondensatormateriale
tantal kondensator
Montering / installation
overflademonteret komponent (SMD)
RoHS
ja
Serie
TAJB
Spænding DC
35VDC
Temperatur Max
125°C
Temperatur Min
-55°C
Tolerance
10%