TAJB105M035R, 1uF
TAJB105M035R, 1uF
Antal
Enhedspris
1-4
6.32kr
5-9
3.94kr
10-19
2.88kr
20-49
2.33kr
50+
1.97kr
Antal på lager: 5
TAJB105M035R, 1uF. Kapacitans: 1uF. Boliger - inches: 1411. Boliger - mm: 3528. Driftsspænding: 35VDC. Driftstemperatur: -55...125°C. Hus: TAJ B, B. Kapacitet - NF: 1000nF. Kondensator type: tantal kondensator. Kondensatorserier: TAJ. Montering / installation: SMD. RoHS: ingen. Tolerance: ±20%. Originalt produkt fra producenten: Kyocera Avx. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TAJB105M035R
13 parametre
Kapacitans
1uF
Boliger - inches
Boliger - mm
Driftsspænding
35VDC
Driftstemperatur
-55...125°C
Hus
TAJ B, B
Kapacitet - NF
1000nF
Kondensator type
tantal kondensator
Kondensatorserier
TAJ
Montering / installation
SMD
RoHS
ingen
Tolerance
±20%