TAJB475K010RNJ, 4.7uF, 10V
TAJB475K010RNJ, 4.7uF, 10V
Antal
Enhedspris
1-4
1.77kr
5-49
1.50kr
50-99
1.31kr
1.19kr
200+
1.02kr
Antal på lager: 160
TAJB475K010RNJ, 4.7uF, 10V. Kapacitans: 4.7uF. DC spænding: 10V. Bemærk: SMD 4.7uF 10V. Dimensioner: Standardstørrelse B (længde 3,50 mm, bredde 2,80 mm, højde 1,90 mm). Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: overflademonteret komponent (SMD). RoHS: ja. Serie: 3528. Tolerance: 10%. Originalt produkt fra producenten: Avx. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
TAJB475K010RNJ
10 parametre
Kapacitans
4.7uF
DC spænding
10V
Bemærk
SMD 4.7uF 10V
Dimensioner
Standardstørrelse B (længde 3,50 mm, bredde 2,80 mm, højde 1,90 mm)
Kondensatormateriale
tantal kondensator
Montering / installation
overflademonteret komponent (SMD)
RoHS
ja
Serie
3528
Tolerance
10%