TAJC106K035RNJ, 10uF
TAJC106K035RNJ, 10uF
Antal
Enhedspris
1-4
11.18kr
5-9
6.96kr
10-19
5.88kr
20-49
5.25kr
50+
4.83kr
Antal på lager: 25
TAJC106K035RNJ, 10uF. Kapacitans: 10uF. Boliger - inches: 2312. Boliger - mm: 6032. Driftsspænding: 35VDC. Driftstemperatur: -55...125°C. ESR -modstand: 1.6 Ohms. Hus: C. Kondensator type: tantal kondensator. Kondensatorserier: TAJ. Montering / installation: SMD. RoHS: ja. Tolerance: ±10%. Originalt produkt fra producenten: Kyocera Avx. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TAJC106K035RNJ
13 parametre
Kapacitans
10uF
Boliger - inches
Boliger - mm
Driftsspænding
35VDC
Driftstemperatur
-55...125°C
ESR -modstand
1.6 Ohms
Hus
C
Kondensator type
tantal kondensator
Kondensatorserier
TAJ
Montering / installation
SMD
Tolerance
±10%