TAJC226K016RNJ, 22uF, 16V
TAJC226K016RNJ, 22uF, 16V
Antal
Enhedspris
1-9
3.06kr
10-24
2.63kr
25-49
2.35kr
2.11kr
100+
1.81kr
Antal på lager: 207
TAJC226K016RNJ, 22uF, 16V. Kapacitans: 22uF. DC spænding: 16V. Dimensioner: Standardstørrelse C (længde 6,0 mm - bredde 3,20 mm - højde 2,60 mm). Driftstemperatur: -55...+125°C. Hus: SMD 2312. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: overflademonteret komponent (SMD). RoHS: ja. Tolerance: 10%. Originalt produkt fra producenten: Avx. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TAJC226K016RNJ
10 parametre
Kapacitans
22uF
DC spænding
16V
Dimensioner
Standardstørrelse C (længde 6,0 mm - bredde 3,20 mm - højde 2,60 mm)
Driftstemperatur
-55...+125°C
Hus
SMD 2312
Kondensatormateriale
tantal kondensator
Montering / installation
overflademonteret komponent (SMD)
Tolerance
10%