TAJC475K025RNJ, 4.7uF, 25V
TAJC475K025RNJ, 4.7uF, 25V
Antal
Enhedspris
1-4
2.81kr
5-49
2.39kr
50-99
2.07kr
1.86kr
200+
1.53kr
Antal på lager: 1163
TAJC475K025RNJ, 4.7uF, 25V. Kapacitans: 4.7uF. DC spænding: 25V. Bemærk: SMD 4.7uF 25V. Dimensioner: standardiseret format C (længde 3,50 mm x bredde 2,80 mm x højde 1,90 mm). Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: overflademonteret komponent (SMD). RoHS: ja. Tolerance: 10%. Originalt produkt fra producenten: Avx. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
TAJC475K025RNJ
9 parametre
Kapacitans
4.7uF
DC spænding
25V
Bemærk
SMD 4.7uF 25V
Dimensioner
standardiseret format C (længde 3,50 mm x bredde 2,80 mm x højde 1,90 mm)
Kondensatormateriale
tantal kondensator
Montering / installation
overflademonteret komponent (SMD)
Tolerance
10%