TAJD476K016RNJ, 16V
TAJD476K016RNJ, 16V
Antal
Enhedspris
1-4
4.06kr
5-24
3.25kr
25-49
2.90kr
50-199
2.66kr
200+
2.37kr
Antal på lager: 90
TAJD476K016RNJ, 16V. DC spænding: 16V. Bemærk: SMD 47uF. Dimensioner: 7.3x4.3x2.9mm. Driftstemperatur: -55...+125°C. ESR: 0.9 Ohms. Hus: SMD 2917. Information: n/a. Kondensatormateriale: tantal kondensator. MSL: n/a. Montering / installation: overflademonteret komponent (SMD). RoHS: ja. Serie: TAJ. Spænding DC: 16VDC. Temperatur Max: 125°C. Temperatur Min: -55°C. Tolerance: 10%. Originalt produkt fra producenten: Vishay. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
TAJD476K016RNJ
15 parametre
DC spænding
16V
Bemærk
SMD 47uF
Dimensioner
7.3x4.3x2.9mm
Driftstemperatur
-55...+125°C
ESR
0.9 Ohms
Hus
SMD 2917
Kondensatormateriale
tantal kondensator
Montering / installation
overflademonteret komponent (SMD)
RoHS
ja
Serie
TAJ
Spænding DC
16VDC
Temperatur Max
125°C
Temperatur Min
-55°C
Tolerance
10%