TAJD476K025RNJ, 47uF, 25V
TAJD476K025RNJ, 47uF, 25V
Antal
Enhedspris
1-4
10.13kr
5-24
8.64kr
25-49
7.70kr
50-99
6.78kr
100+
5.11kr
Antal på lager: 267
TAJD476K025RNJ, 47uF, 25V. Kapacitans: 47uF. DC spænding: 25V. Dimensioner: Standardstørrelse D (længde 7,30 mm - bredde 4,30 mm - højde 2,90 mm). Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: overflademonteret komponent (SMD). RoHS: ja. Tolerance: 10%. Originalt produkt fra producenten: Avx. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TAJD476K025RNJ
8 parametre
Kapacitans
47uF
DC spænding
25V
Dimensioner
Standardstørrelse D (længde 7,30 mm - bredde 4,30 mm - højde 2,90 mm)
Kondensatormateriale
tantal kondensator
Montering / installation
overflademonteret komponent (SMD)
Tolerance
10%