TANT-4UF7-35V, 4.7uF
TANT-4UF7-35V, 4.7uF
Antal
Enhedspris
5-9
9.91kr
10-19
9.57kr
20-199
9.25kr
7.90kr
7.51kr
7.17kr
Udsolgt
Lassen Sie sich per E-Mail benachrichtigen, wenn dieses Produkt wieder auf Lager ist!
TANT-4UF7-35V, 4.7uF. Kapacitans: 4.7uF. Dimensioner: 5.5x9.0mm. Hus: ammo. Information: n/a. MSL: n/a. Serie: -. Spænding DC: 35VDC. Temperatur Max: 125°C. Temperatur Min: -55°C. Tolerance: ±20%. Tonehøjde: 2.5mm. Originalt produkt fra producenten: Various. Minimumsmængde: 5. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TANT-4UF7-35V
10 parametre
Kapacitans
4.7uF
Dimensioner
5.5x9.0mm
Hus
ammo
Spænding DC
35VDC
Temperatur Max
125°C
Temperatur Min
-55°C
Tolerance
±20%
Tonehøjde
2.5mm