TANT100UF-16VE, 100uF
TANT100UF-16VE, 100uF
Antal
Enhedspris
1-9
14.03kr
10-19
11.24kr
20-49
9.44kr
8.80kr
250+
8.54kr
Antal på lager: 250
TANT100UF-16VE, 100uF. Kapacitans: 100uF. Hus: tantal kondensator drop (størrelse E). Kondensator type: tantal kondensator. Maks, DC spænding: 16V. Tolerance: 20%. Tonehøjde: 5mm. Originalt produkt fra producenten: Kingtronics International. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TANT100UF-16VE
7 parametre
Kapacitans
100uF
Hus
tantal kondensator drop (størrelse E)
Kondensator type
tantal kondensator
Maks, DC spænding
16V
Tolerance
20%
Tonehøjde
5mm