TANT10UF-16VB, 10uF
TANT10UF-16VB, 10uF
Antal
Enhedspris
1-29
4.94kr
30-99
2.74kr
2.45kr
2.19kr
2.00kr
500+
1.92kr
Antal på lager: 4817
TANT10UF-16VB, 10uF. Kapacitans: 10uF. Hus: tantal kondensator drop (størrelse B). Kondensator type: tantal kondensator. Maks, DC spænding: 16V. Tolerance: 20%. Tonehøjde: 2.5mm. Originalt produkt fra producenten: Kingtronics International. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TANT10UF-16VB
7 parametre
Kapacitans
10uF
Hus
tantal kondensator drop (størrelse B)
Kondensator type
tantal kondensator
Maks, DC spænding
16V
Tolerance
20%
Tonehøjde
2.5mm